מלונות מלוניות ואכסניות

צפה בסרטון
מלון

מלונות חכמים משתמשים במנעול חכם

מערכת lock8200 משמשת לא רק כמערכת נעילה ובקרת כניסה לחדרי המלון ולחדרים חשובים אחרים (מחסני משקאות, חדרי מנהלה וכו), אלא גם מאפשרת מקסום רווחים ובקרה/שליטה יותר של המלון וצוות העובדים, ומתן שירות 24/7 גם בשעות הלילה כשהקבלה אינה תמיד מאוישת. 

מדוע מלונות צריכים Lock8200?

מערכת ניהול בקרת כניסה - icon

מערכת ניהול

ניתן לנהל מהקבלה את הרשאות הכניסה לאורחים בהתאם לימי השהייה, כולל פתיחה מרחוק בשעת צורך ומעקב אחר שימוש וניצול חדרים. המערכת מאפשרת להפחית גניבות מהחדרים וכן וניצול חדרים לא מורשה. המערכת יכולה להתממשק למערכת הניהול המלונאית (PMS) בצורה אוטומטית, ליצור ולשלוח קוד לכל אורח לימי השהיה ללא מאמץ

מנעול חכם לכל דלת - icon

מתאים לכל דלת

פתרון המתלבש על כל דלת ומנעול קיימים

icon נעילה

ביטחון

דלתות חדרי אורחים במלוניות ובאכסניות הינם לרוב דלתות חוץ בהן רמת הביטחון צריכה להיות גבוהה יותר מדלתות פנים.

אינטגרציה למערכות ניהול

עתיד מערכות הניהול לדלת כבר כאן עם לוק 8200 תוכלו לשלוט ולבצע בקרה מלאה בתהליך הכניסה ויציאה מדלת המלון או דירת האירוח ולקבל החלטות על בסיס נתונים והרגלי משתמש כולל כח אדם של המלון או רשת מלונות.

מינימום תחזוקה למערכת נעילה חכמה אדיוס - icon

יעיל וכלכלי

המערכת מאפשרת לשפר יעילות עובדים ולחסוך כסף על גניבות חדרים ושימוש לא מורשה, מגבירה את רמת השליטה בדלתות האורחים ובשאר דלתות המלון החשובות. במלוניות שאינן מאוישות 24/7, ניכר חסכון בכח אדם בזכות השימוש במנעול חכם.

big - icon

נוחות

כניסה לחדרים ללא מפתח או אפילו כרטיס לאורחי המלון, באמצעות קוד או צמיד (באתרי נופש למשל), ישפרו את חווית השהייה. ניתן לעשות צ'ק אין בהודעת טקסט כאשר האורח מגיע בלילה.

שירות הענן של SDS Int'l

שירות הענן של חברת SDS מאפשר מספר רב של הרשאות והגדרות שמסייעים לארגון לשלוט בדלתות שלו ולהגביל כניסה לדלתות מסוימות. השירות זמין בענן של SDS או בחיבור ל API.

הוספת/הורדת משתמשים
הגבלות כניסה (ימים/שעות)
סטטוס הדלת
נעילה ופתיחת מנעול
יצירת קבוצות דלתות והיררכיה
היסטוריית שימושים בדלת
פתיחת חירום
Scroll to top