מלונות, מלוניות ואכסניות

צפה בסרטון
מלון

מלונות חכמים משתמשים במנעול חכם

מערכת אדיוס משמשת לא רק כמערכת נעילה ובקרת כניסה לחדרי המלון ולחדרים חשובים אחרים (מחסני משקאות, חדרי מנהלה וכו), אלא גם מאפשרת ניהול טוב ויעיל יותר של המלון וצוות העובדים, ומתן שירות 24/7 גם בשעות הלילה כשהקבלה אינה תמיד מאוישת.

מדוע מלונות צריכים אדיוס?

מערכת ניהול בקרת כניסה - icon

מערכת ניהול

ניתן לנהל מהקבלה את הרשאות הכניסה לאורחים בהתאם לימי השהייה, כולל פתיחה מרחוק בשעת צורך ומעקב אחר שימוש וניצול חדרים. המערכת מאפשרת להפחית גניבות מהחדרים וכן וניצול חדרים לא מורשה. המערכת יכולה להתממשק למערכת הניהול המלונאית (PMS) בצורה אוטומטית, ליצור ולשלוח קוד לכל אורח לימי השהיה ללא מאמץ

מנעול חכם לכל דלת - icon

מתאים לכל דלת

פתרון המתלבש על כל דלת ומנעול קיימים

icon נעילה

ביטחון

דלתות חדרי אורחים במלוניות ובאכסניות הינם לרוב דלתות חוץ בהן רמת הביטחון צריכה להיות גבוהה יותר מדלתות פנים.

מינימום תחזוקה למערכת נעילה חכמה אדיוס - icon

יעיל וכלכלי

המערכת מאפשרת לשפר יעילות עובדים ולחסוך כסף על גניבות חדרים ושימוש לא מורשה, מגבירה את רמת השליטה בדלתות האורחים ובשאר דלתות המלון החשובות. במלוניות שאינן מאוישות 24/7, ניכר חסכון בכח אדם בזכות השימוש במנעול חכם.

big - icon

נוחות

כניסה לחדרים ללא מפתח או אפילו כרטיס לאורחי המלון, באמצעות קוד או צמיד (באתרי נופש למשל), ישפרו את חווית השהייה. ניתן לעשות צ'ק אין בהודעת טקסט כאשר האורח מגיע בלילה.

קמעונאות ומחסנים

מלון DIANA בחיפה

מלון דירות בן 90 חדרים וכ- 10 דלתות שירות נוספות. המלון עושה שימוש במערכת הניהול בענן על מנת לנהל בצורה יעלה ואופטימלית את הרשאות הכניסה לאורחי המלון.

וילה קורשבל

באתר הסקי קורשבל, עושה שימוש מלון וילה קורשבל במערכת הנעילה של אדיוס, ונותן לאורחי המלון צמידים חמים במקום מפתח, אשר נשארים על ידי האורחים לאורך השהיה כולל בעת הסקי, ללא חשש לאובדן מפתח.

מלון בוטיק CASA NOVA ביפו

מלון בוטיק Casa Nova חיפש פתרון פשוט ונוח לניהול חדרי אורחים, גם כשהקבלה אינה מאוישת. מערכת אדיוס מאפשרת למלון להגדיר את האורחים מרחוק באמצעות מערכת הענן של אדיוס ולשלוח להם קוד כניסה לחדר בכל שעה ללא המתנה למפתחות בקבלה. בנוסף, לבעלים של המלון קיימת שליטה בדלתות של המלון וחלוקת הרשאות לאנשי הצוות.

שירות הענן של אדיוס

שירות הענן של אדיוס מאפשר מספר רב של הרשאות והגדרות שמסייעים לארגון לשלוט בדלתות שלו ולהגביל כניסה לדלתות מסוימות. השירות זמין בענן של אדיוס או בחיבור ל API.

הוספת/הורדת משתמשים
הגבלות כניסה (ימים/שעות)
סטטוס הדלת
נעילה ופתיחת מנעול
יצירת קבוצות דלתות והיררכיה
היסטוריית שימושים בדלת
פתיחת חירום
Scroll to top