מלונות, מלוניות ואכסניות

צפה בסרטון

מלונות חכמים משתמשים במנעול חכם

מערכת אדיוס משמשת לא רק כמערכת נעילה ובקרת כניסה לחדרי המלון ולחדרים חשובים אחרים (מחסני משקאות, חדרי מנהלה וכו), אלא גם מאפשרת ניהול טוב ויעיל יותר של המלון וצוות העובדים, ומתן שירות 24/7 גם בשעות הלילה כשהקבלה אינה תמיד מאוישת.

מדוע מלונות צריכים אדיוס?

מערכת ניהול

ניתן לנהל מהקבלה את הרשאות הכניסה לאורחים בהתאם לימי השהייה, כולל פתיחה מרחוק בשעת צורך ומעקב אחר שימוש וניצול חדרים. המערכת מאפשרת להפחית גניבות מהחדרים וכן וניצול חדרים לא מורשה. המערכת יכולה להתממשק למערכת הניהול המלונאית (PMS) בצורה אוטומטית, ליצור ולשלוח קוד לכל אורח לימי השהיה ללא מאמץ

מתאים לכל דלת

פתרון המתלבש על כל דלת ומנעול קיימים

ביטחון

דלתות חדרי אורחים במלוניות ובאכסניות הינם לרוב דלתות חוץ בהן רמת הביטחון צריכה להיות גבוהה יותר מדלתות פנים.

יעיל וכלכלי

המערכת מאפשרת לשפר יעילות עובדים ולחסוך כסף על גניבות חדרים ושימוש לא מורשה, מגבירה את רמת השליטה בדלתות האורחים ובשאר דלתות המלון החשובות. במלוניות שאינן מאוישות 24/7, ניכר חסכון בכח אדם בזכות השימוש במנעול חכם.

נוחות

כניסה לחדרים ללא מפתח או אפילו כרטיס לאורחי המלון, באמצעות קוד או צמיד (באתרי נופש למשל), ישפרו את חווית השהייה. ניתן לעשות צ'ק אין בהודעת טקסט כאשר האורח מגיע בלילה.

קמעונאות ומחסנים

מלון DIANA בחיפה

מלון דירות בן 90 חדרים וכ- 10 דלתות שירות נוספות. המלון עושה שימוש במערכת הניהול בענן על מנת לנהל בצורה יעלה ואופטימלית את הרשאות הכניסה לאורחי המלון.

וילה קורשבל

באתר הסקי קורשבל, עושה שימוש מלון וילה קורשבל במערכת הנעילה של אדיוס, ונותן לאורחי המלון צמידים חמים במקום מפתח, אשר נשארים על ידי האורחים לאורך השהיה כולל בעת הסקי, ללא חשש לאובדן מפתח.

מלון בוטיק CASA NOVA ביפו

מלון בוטיק Casa Nova חיפש פתרון פשוט ונוח לניהול חדרי אורחים, גם כשהקבלה אינה מאוישת. מערכת אדיוס מאפשרת למלון להגדיר את האורחים מרחוק באמצעות מערכת הענן של אדיוס ולשלוח להם קוד כניסה לחדר בכל שעה ללא המתנה למפתחות בקבלה. בנוסף, לבעלים של המלון קיימת שליטה בדלתות של המלון וחלוקת הרשאות לאנשי הצוות.

שירות הענן של אדיוס

שירות הענן של אדיוס מאפשר מספר רב של הרשאות והגדרות שמסייעים לארגון לשלוט בדלתות שלו ולהגביל כניסה לדלתות מסוימות. השירות זמין בענן של אדיוס או בחיבור ל API.

הוספת/הורדת משתמשים
הגבלות כניסה (ימים/שעות)
סטטוס הדלת
נעילה ופתיחת מנעול
יצירת קבוצות דלתות והיררכיה
היסטוריית שימושים בדלת
פתיחת חירום
Scroll to top