מבוגרים וצרכי נגישות

צפה בסרטון
שירות ביתי למבוגרים
בתי דיור מוגן
מוקדי מצוקה

מנעול מציל חיים

חברות המפעילות שירות לחצן מצוקה למבוגרים נתקלות בבעיה כאשר נציגי החברה מוזעקים לבתים ומגלים שהדלת נעולה. דווקא במקרים שהקשיש או הקשישה אינם יכולים לגשת לדלת ולפתוח אותה, אלה המקרים הדחופים שדורשים טיפול מהיר ומיידי, אשר מתעכב עד להגשת משטרה וכיבוי אש שפורצים את הדלת בכוח. המערכת של אדיוס פותרת את הבעיה ומאפשרת שמירה על דלת נעולה בשגרה מצד אחד ופתיחתה במהירות בחירום מצד שני ללא נזק וסיכון מיותרים. ניתן לתת קוד חירום לבן משפחה ולמוקד ואפילו לאפשר פתיחה מרחוק דרך המוקד.

מדוע חברות שירות למבוגרים זקוקות לאדיוס?

מערכת ניהול

ניהול ריבוי דלתות ותרחישים מסובכים באמצעות מערכת בקרת כניסה

מתאים לכל דלת

המערכת מתאימה לכל דלת ומנעול ללא החלפת מנעול קיים

ביטחון

נעילה מלאה של בריחי הדלת

נגישות

המערכת מתחברת ויכולה להפעיל מערכת הנגשה אוטומטית לפתיחת הדלת (זרוע חשמלית). ניתן גם לחבר את המערכת לאפליקציה או שלט לפתיחת הדלת מרחוק.

יעיל וכלכלי

המערכת מקצרת את זמן ההגעה לקשיש/ה בשעת חירום ומפחיתה לחלוטין את הנזק שנגרם לדלת ולמנעול בעת פריצה בכוח.

פשטות

המערכת פשוטה לשימוש ואינטואיטיבית, וכן מפחיתה חששות מפריצה והופכת את הדלת לדלת ביטחון (תמיד נעולה).

שירות ביתי למבוגרים

חברות שמספקות שירות ביתי למבוגרים (סיעוד, שירות רפואי וסיוע ביתי) מגיעות למספר רב של בתים ולעיתים אף מחזיקות במפתחות הבתים. המערכת מאפשרת לחסוך זמן וכסף במתן השירות על ידי כניסה נוחה לבתים בשעת הצורך ללא מפתח.

בתי דיור מוגן

דלתות הדירות וחדרים נוספים צריכים להיות נעולים ומבוקרים. המערכת מאפשרת לעקוב אחר תנועה בדלתות בזמן אמת, לנהל הרשאות כניסה ולהיכנס במהירות בשעת הצורך.

מוקדי מצוקה

במצב חירום רפואי יש להיכנס לבית הלקוח במהירות ולהגיש סיוע, אולם לרוב הדלת נעולה והלקוח אינו יכול לגשת לדלת בשל המצוקה הגופנית בה הוא נמצא. המערכת מאפשרת כניסה במהירות בשעת חירום ורמת ביטחון גבוהה בשגרה.

קמעונאות ומחסנים

ADIOS - פתרונות נגישות

שירות הענן של אדיוס

שירות הענן של אדיוס מאפשר מספר רב של הרשאות והגדרות שמסייעים לארגון לשלוט בדלתות שלו ולהגביל כניסה לדלתות מסוימות. השירות זמין בענן של אדיוס או בחיבור ל API.

הוספת/הורדת משתמשים
הגבלות כניסה (ימים/שעות)
סטטוס הדלת
נעילה ופתיחת מנעול
יצירת קבוצות דלתות והיררכיה
היסטוריית שימושים בדלת
פתיחת חירום
Scroll to top