ביטחון ומוסדות

צפה בסרטון
בנקים
משרדי ממשלה
אוניברסיטאות
מוזיאונים
אוניברסיטאות
בתי חולים
רשויות מקומיות
קודן SDS

מנעול חכם ובטוח

מוסדות ברמת אבטחה גבוהה צריכים לוודא שהדלתות החשובות שלהן נעולות לגמרי ולא רק סגורות. בקרת כניסה היא קריטית וכך גם היעילות של תהליך ההטמעה של המערכת. עם אדיוס – אתם מקבלים הכל – אין צורך להחליף מנעול או את מערכת בקרת הכניסה הקיימת. המערכת מותאמת לסביבות מורכבות הכוללת מספר רב של דלתות, מערכות בקרת כניסה חיצוניות, תנאי דלת קשים וכדומה. למערכת יש תכונות שהופכות אותה למושלמת עבור ארגונים שצריכים רמת אבטחה גבוהה, לרבות אופציה לאימות כפול והרשאות כניסה מתקדמות.

מדוע מוסדות צריכים אדיוס?

מערכת ניהול בקרת כניסה - icon

מערכת ניהול מתקדמת

מערכת ניהול בקרת כניסה המאפשר ניהול מתקדם של דלתות פזורות במספר מוקדים או אפשרות להתחבר למערכת בקרת כניסה קיימת של הארגון

מנעול חכם לכל דלת - icon

מתאים לכל דלת

המערכת מתלבשת על כל מנעול ודלת קיימים ללא צורך בהחלפת מנעול

icon נעילה

ביטחון

נעילה מלאה של הבריחים

בנקים

במקרה של אזעקה בסניף הבנק, אין צורך לפרוץ את הדלת או לחכות למפתח - חברת השמירה או המשטרה יכולים להיכנס באופן מיידי ומבוקר ולבדוק את הגורם לאזעקה.

משרדי ממשלה

משרדי ממשלה, יחידות צבאיות, שגרירויות, אתרי תקשורת וחברות ביטחוניות - לכולם יש דלתות חשובות שצריכות שילוב של רמת ביטחון גבוהה ובקרת כניסה.

אוניברסיטאות

אוניברסיטאות זקוקות לבקרת כניסה ודלתות של מרכזי מחקר ומעבדות.

מוזיאונים

שמירה על יצירות אומנות יקרות ערך דורשת רמת בטיחות גבוהה ובקרת כניסה מתמדת. במקרה של התראה על ניסיון פריצה בלילה, יש חשיבות למהירות כניסה ללא המתנה למפתח או פריצת הדלת.

מעבדות

כניסה לא מבוקרת למעבדות עשויה להסתיים באסון. מסיבה זו ומסיבות רגולטוריות וביטוחיות, יש צורך בהטמעת ביטחון במייעל את תהליך הנעילה ומאפשר בקרת כניסה.

בתי חולים

איזורים בעלי ציוד יקר ומחסני תרופות דורשים רמת בטיחות גבוהה ובקרת כניסה.

רשויות מקומיות

עיר חכמה כוללת דלתות רבות חשובות הפזורות בכל רחבי העיר בבתי ספר, גני ילדים, מקלטים, מחסנים, משרדים ומוסדות ציבור. העיריה יכולה להנות מרמת ביטחון גבוהה ויכולות ניהול ובקרת כניסה מקרוב ומרחוק של כמות גדולה של דלתות.

סיפורי הצלחה

משרדי ממשלה

משרד ראש הממשלה בחר במערכת הנעילה של אדיוס לאבטח דלתות מסוימות, תוך אינטגרציה עם מערכת בקרת הכניסה של המשרד.

מוסדות

רשות העתיקות עושה שימוש במערכת של אדיוס לאבטח דלתות חשובות במיוחד ואת מה שנמצא מאחורי דלתות אלה.

רשויות מקומיות

עירית חיפה בחרה באדיוס לפרויקט ניסיוני של מקלט חכם הדורש התקנה של מנעול חכם על דלת הכניסה ובקרת כניסה מרחוק.

צה"ל

המערכת מותקנת באתרים מסוימים של צה"ל בפריסה ארצית ומאפשרת נעילה אוטומטית של דלתות חשובות ושליטה בהן באמצעות מערכת בקרת כניסה.

אוניברסיטת תל אביב

הצורך המרכזי הינו ניהול היסטוריית שימוש במעבדה. מערכת אדיוס מותקנת דלתות מעבדה מאפשרת שליטה וניהול משתמשים באופן מלא כולל גישה להיסטוריית שימוש בדלת.

שירות הענן של אדיוס

שירות הענן של אדיוס מאפשר מספר רב של הרשאות והגדרות שמסייעים לארגון לשלוט בדלתות שלו ולהגביל כניסה לדלתות מסוימות. השירות זמין בענן של אדיוס או בחיבור ל API.

הוספת/הורדת משתמשים
הגבלות כניסה (ימים/שעות)
סטטוס הדלת
נעילה ופתיחת מנעול
יצירת קבוצות דלתות והיררכיה
היסטוריית שימושים בדלת
פתיחת חירום
Scroll to top