מנעול חכם לעסק

כאשר מדברים על שימוש במערכת ADIOS לעסקים ולארגונים, חשוב להבין כי הוא שונה מהשימוש במערכת בבתים פרטיים. מערכת ADIOS אינה מותאמת לבית בלבד, אלא גם לעסקים ולארגונים שונים, קטנים וגדולים. המערכת מאפשרת לא רק לנעול את הדלת בצורה בטוחה, אלא גם לקבל ממנה מידע אודות הכניסות והיציאות דרכה ומהווה פתרון מושלם עבור הארגונים והעסקים.

בבתים, הלקוח ניגש לדלת הכניסה וכל המידע הנחוץ לו נמצא על המערכת המותקנת על הבריחים. בעסקים ובארגונים לעומת זאת, ישנן דלתות רבות והשליטה צריכה להיות על כולן, ובו זמנית (אונליין).

חברת SDS פיתחה מערכת ADIOS מיוחדת המיועדת לעסקים ולארגונים המאפשרת שליטה בדלתות רבות בו זמנית. באמצעות המערכת שפועלת באופן אלחוטי, ניתן לבצע ניהול משתמשים ולקבל מידע על כל דלת ודלת. כל התהליך המתואר, מתבצע במינימום חיווט.

למי מתאימה המערכת?

המערכת מותאמת בעיקר לארגונים קטנים ובינוניים, שברשותם עד 160 דלתות. מספר המשתמשים בכל הארגון, יכול להגיע לאלפים ולמעשה, כמעט בלתי מוגבל. יש לציין כי גם בארגונים גדולים הכוללים מאות דלתות, ניתן ליהנות מיתרונות הנעילה החכמה – באמצעות התקנת מספר מערכות מסוג זה.

ארגונים ועסקים שירוויחו מהתקנת המערכת לדוגמא, הם צימרים וחברות המשכירות דירות לטווח קצר. אלו יוכלו לקבל לידיהם ניהול משתמשים, לגשת למידע מדויק על כניסה ולשלוט בחדרים. כל זאת, ללא צורך במסירת מפתחות שלעתים מתרחשת בשעות לא נוחות.