לרשות בעלי עסקים בכל התחומים עומד היום מגוון רחב מאוד של פתרונות לייעול הניהול. מנעול חכם הוא לא "רק" מוצר שמספק ביטחון מרבי ומונע כניסת גורמים לא מורשים למקומות רגישים, אלא גם כלי עזר מוצלח מאוד לשדרוג התפעול השוטף של העסק.

את המנעול החכם של LOCK 8200ניתן להתקין גם על דלתות מכל הסוגים וגם על תריסי גלילה. הוא עמיד מאוד בפני פגעים מכל הסוגים, כולל ניסיונות חבלה בזדון – ומתאים למרכזים לוגיסטיים, חברות בתחום הקמעונאות, מסעדות, חללי עבודה שיתופיים וסוגי עסקים נוספים.

ניהול מרחוק של העסק

יתרון משמעותי אחד של מנעול חכם הוא היכולת לשלוט מרחוק על כל דלת בעסק. כך למשל בעל מסעדה יכול לפקח גם מהבית על ההתנהלות של מחסן חומרי הגלם, ואילו מנהלים במרכזים לוגיסטיים יכולים לקבל בלחיצת כפתור פירוט מלא של היסטוריית השימושים בכל דלת במרכז – וכך לדעת בדיוק מי שהה בכל מקום בכל נקודת זמן.

עוד פעולה שניתן לבצע גם ללא נוכחות פיזית היא לאפשר כניסת גורם מסוים לאזור ספציפי ובמקביל למנוע ממנו את הגישה למקומות אחרים. כמו כן חשוב להדגיש שלצד המנעול החכם עצמו פועלת מערכת ניהול משוכללת שניתן להזין אליה שלל תרחישים ובאמצעותה לשלוט בדלתות רבות מאוד.

מתחמי קליניקות וחללי עבודה שיתופיים

אחד מסוגי העסקים שעבורם המנעול החכם LOCK 8200הוא פתרון משתלם במיוחד הוא מתחמים שיתופיים – למשל מתחם של קליניקות להשכרה לפי שעה, או חללי עבודה שמושכרים גם הם לפרקי זמן קצרים. עבור מתחמים אלה בא לידי ביטוי עוד יתרון משמעותי של מערכת הנעילה החכמה, והוא הפרטיות המוחלטת של השוכרים, שיכולים לקבל את קוד הכניסה ב-SMS.

גם בדירות ה-AIRBNB כדאי מאוד להתקין מנעול חכם. המנעול ומערכת ההפעלה שלו, שניתן ליצור אינטגרציה מלאה בינה לבין מערכת ניהול דירות נופש "אופטימה 2020", מונעים מקרים שבהם אורח שכח או איבד מפתח ונתקע מחוץ לדירה, דבר שמן הסתם מייצר לא מעט עוגמת נפש עבורו וטרחה לבעל הדירה, ובאופן כללי חוסכים את הצורך להתעסק עם מפתחות – בנוסף כמובן לביטחון המרבי שהם מקנים הן לבעל הנכס והן לשוכרים.

Previous Post

מערכת נעילה חכמה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top