ביטחון הוא איכות שאי אפשר להתפשר עליה – גם במרחבי המגורים וגם במבנים שמשמשים עסקים וארגונים. קו ההגנה הראשון הוא הדלת, וליתר דיוק המנעול שמותקן בה, ולכן לא כדאי להסתפק בפחות מהטוב ביותר: מנעול חכם.

מנעול חכם לדלת הוא מוצר שמבוסס על טכנולוגיה מתקדמת. במקביל לביטחון המרבי, הוא מספק עוד תועלת, חשובה לא פחות, והיא נוחות. בהתאם מדובר בפתרון אופטימלי לבתים פרטיים, דירות נופש, חללי עבודה משותפים, מחסנים לוגיסטיים, משרדים ממשלתיים, מעבדות ועוד מקומות רבים.

מנעול חכם בדירות מסוגים שונים

המפרט הטכני בדירות היוקרה הופך משנה לשנה למרשים יותר ויותר. בפרט מתעצמת המגמה של הפיכת הבית לחכם – וחלק בלתי נפרד ממערכת בקרה ושליטה מתקדמת הוא מנעול חכם. מערכת הנעילה של אדיוס מתחברת לכל דלת, ומקנה לבני הבית שתי אפשרויות חשובות: לפתוח ולנעול את הדלת מכל מקום, ולקבל מידע בזמן אמת על כל פתיחה וסגירה שלה. כך למשל יכולים ההורים לקבל התראה על הגעת הילדים הביתה אחרי בית הספר או בכל זמן אחר.

בדירות הנופש המנעול החכם LOCK 8200 מקל מאוד על ניהול הנכס – כל אורח מקבל קוד ייעודי עבורו, ואין צורך לדאוג למפתחות ללקוחות. כמו כן אין סכנה לשכפול מפתח מצד גורם לא מורשה, כך שהנכס מוגן לחלוטין.

נעילה חכמה בחללי עבודה משותפים

גם בחללי העבודה המשותפים הוספת מנעול חכם לדלת מקלה מאוד על ניהול המתחם. המערכת המשוכללת מאפשרת קבלת מידע מפורט על זמני השימוש בכל חדר ועל זהות המשתמשים, וכן הפקת דוחות לפי פילוחים רלוונטיים – כך שלרשות בעלי המקום עומד מידע עדכני ומפורט שמסייע בהפקת מלוא התועלת מהנכס. יתרון משמעותי נוסף הוא מיתוג מתחם חללי העבודה כמתקדם.

מקסימום אבטחה במוסדות רגישים

מנעול חכם לדלת של אדיוס הוא הפתרון שנבחר על-ידי משרד ראש הממשלה, לצורך אבטחת דלתות למשרדים רגישים במיוחד. הפתרון שלנו מותקן גם באתרים מסוימים של צה"ל, וכן נבחר על-ידי עיריית חיפה כחלק מפרויקט ניסיוני של מקלטים חכמים. מקומות נוספים שבהם הדלתות נעולות עם ADIOS AV10 הם מעבדות רגישות של אוניברסיטת תל אביב – ושביעות הרצון של לקוחות אלה, כמו גם לקוחות רבים אחרים, היא ההוכחה הטובה ביותר לכדאיות השימוש במנעול החכם.

Previous Post

מנעול דלת חכמה

Next Post

מערכת נעילה חכמה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top