מנעול חכם

איך לא חשבו על זה קודם?
מנעול דלת חכם חשמלי ובטוח שנועל את הדלת עם הבריח המקורי.

ללא מפתח

נפתח מרחוק

בטוח יותר

מנעול דלת חכם המתאים לכל מנגנוני הפתיחה: אפליקציה לסמארטפון, קודן, צ'יפ אלקטרוני, טביעת אצבע/ביומטרי, כרטיס מגנטי ועוד. שימו את המפתח במוזיאון, והרכיבו על הדלת את אדיוס.

מהיום, תוכלו לפתוח ולנעול את הדלת גם מרחוק, לנהל את כניסת אנשים שונים (מנקה/שכן/חותנת), ולהוריד מהראש את החשש מפני גניבה או אובדן המפתח, כל זה בעזרת מנעול אלקטרוני. ניהול המשתמשים על גבי אפליקצייה ייעודית פשוטה ונוחה. גם ההתקנה קלה ופשוטה, ניתנת לביצוע עצמאי או בהזמנת מתקין, ללא כל צורך בהחלפת הדלת או המשקוף.

ADIOS Lock הינה מוצר הדגל של חברת SDS, ונמצאת כבר בשימוש פעיל באלפי מערכות בבתים פרטיים ומוסדות, וכן במתקני השב"כ, צה"ל ומשרד הביטחון. המערכת בעלת תקן איכות של משרד הביטחון ומכון התקנים, ומשווקת גם בשיתוף רשת רב בריח ושריונית. אם אתם מחפשים מנעול לבית חכם ADIOS lock זו הכתובת.

מה הופך את ADIOS Lock ל מנעול אלקטרוני החכם והבטוח בעולם?

  • היחיד שנועל את הדלת מהבריח
  • עדכון מצב למכשיר הנייד שלך נעול/פתוח בזמן אמת
  • יכולת הוספה/הסרת משתמשים מרחוק בזמן אמת
  • מותאם לכל סוגי הדלתות והנעילות (רגילה/רב בריחית)
  • לפתיחה בדרכים שונות: קודן, צ'יפ אלקטרוני, טביעת אצבע או סמארטפון.
  • ננעל אוטומטית בטריקה
מנעול דלת חכם

ADIOS – מוצר הדגל שלנו

עידן חדש בפלטפורמות הנעילה האלקטרוניות. הכירו את ADIOS – מוצר הדגל של חברת SDS. מערכת הנעילה האלקטרונית נחשבת למתקדמת ביותר בשוק פלטפורמות הנעילה האלקטרוניות. מנעול הדלת הרגיל והמפתח מפנים את מקומם לטובת מנעול דיגיטלי חכם, שניתן לשליטה מקרוב ומרחוק. עם מערכת ADIOS, אין צורך במפתח, מה שמוריד את החשש מפני גניבה או אובדן שלו. כמו כן, בכל פעם שאתם יוצאים מהבית, אין סיבה לחשוב פעמיים אם סגרתם את הדלת או לא. מערכת הנעילה החדשנית דואת לנעול את הדלת אוטומטית מיד לאחר טריקתה.

ניתן לשלוט במשתמשי הדלת במהירות על ידי הגדרה פשוטה ונוחה. כך תוכלו להוסיף אנשים חדשים לרשימה ולהסירם בעת הצורך. מערכת ADIOS מתחברת בקלות למערכות השליטה המובילות בשוק כמו מערכות בית חכם, מחשבים אישיים, iPad וטלפונים חכמים, דרך אפליקציה ייעודית של חברת SDS. היתרון המשמעותי של מערכת ADIOS היא שאין צורך לבצע שום שינוי בדלת – המערכת מותקנת בקלות על כל סוגי הדלתות והמנעולים.

השאירו פרטים לקבלת הצעה מהירה