יתרונות

נעילה ללא מפתח

תשכחו מהמפתח ותתרגלו לסטנדרט החדש בתחום הנעילה והביטחון – נעילה דיגיטלית חכמה. עם ADIOS אין צורך במפתח כלל, ולכן גם אין צורך לחשוש שהמפתח יאבד, יישכח או ייגנב. פתיחת הדלת נעשית על ידי הקשת קוד או על ידי חיישן קרבה ייחודי, אמצעים שיהפכו את חייכם לקלים הרבה יותר.

מותאם לכל מערכת

בניגוד למערכות נעילה מתחרות שמספקות חיבור חלקי בלבד, ADIOS מושלם בהתחברות למערכות קיימות כמו בית חכם, אזעקות, אינטרקום, קודן ביומטרי ועוד. המשמעות היא שאין צורך לבצע שום שינוי בבית בעת התקנת המערכת. ניתן לשלוט בתזמון פתיחת הדלת ונעילתה באמצעות טלפון, סמארטפון או טאבלט. בנוסף, התקנת המערכת קלה בכל סוגי המנעולים והדלתות.

מאובטח

אתם חוששים שלא נעלתם את הדלת? עם מערכת ADIOS תהיו מוגנים תמיד. המערכת נועלת את כל בריחי הדלת באופן אוטומטי לאחר טריקה, מה שמונע מצב של דלת לא נעולה. בנוסף, ניתן לשלוט בניהול המשתמשים בדלת, לתת הרשאות כניסה לאנשים ספציפיים, וגם להסירן בעת הצורך. במערכת גם כפתור למצבי חירום המאפשר מילוט מהיר.

אלחוטי

מערכת ADIOS מתאימה מאוד לעידן המודרני, וניתן לשלוט בה גם באופן אלחוטי באמצעות הכנסת כרטיס הרחבה קטן. כך, תוכלו לשלוט במנעול שלכם מרחוק על ידי מערכות מתקדמות כמו בית חכם, מחשבים אישיים, iPad או אפליקציות מבית SDS בטלפונים החכמים. המערכת כוללת רשת תקשורת אלחוטית מאובטחת בסטנדרטים הגבוהים ביותר.