אודות

חברת "אס.די.אס. בע"מ" (SDS Ltd) שמה לה למטרה לפתח, לייצר ולשווק מוצרי Home Automation Security. מוצרים אלו כוללים בין השאר רשת תקשורת אלחוטית מאובטחת עם מנהל רשת ויחידות קצה. מוצרי החברה מיועדים בין השאר לבתים חכמים ולמשרדים חכמים וניתנים לשימוש גם ללא התקנת רשת אלחוטית.


החברה נוסדה בשנת 1997 וצברה ניסיון וידע יקר בתחום פתרונות הנעילה האלקטרוניים. במהלך השנים, היא צברה מוניטין וניסיון בעבודה מול התעשייה הביטחונית. כפועל יוצא מפעילותה, הצליחה חברת SDS לשווק את מוצרי הביטחון והנעילה שלה ברחבי אירופה. מהנדסי החברה ויזמיה צברו את ניסיונם בתעשייה הביטחונית וברפא"ל, וחלקם זכו להוקרה ולפרסים על הישגיהם.

מערכת ADIOS לנעילה חכמה מתאימה לכל סוגי הדלתות והמנעולים הקיימים בשוק. השותפים העסקיים של חברת SDS כוללים את חברות בעלות ניסיון עשיר בתחום ייצור הדלתות והמנעולים בישראל:
אדיוס

רב בריח

חברה הקיימת בשוק כ-40 שנה, ובמהלכן שיווקה את דלתות המותג "פלדלת". מפעלי החברה נמצאים באשקלון ובהם מיוצרות דלתות ביטחון מעוצבות הן לבתים פרטיים והן למשרדים, דלתות עמידות באש ועוד. לחברה 12 אולמות תצוגה.

שריונית חסם

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי

אפקון

חברת אינטגרטציה בתחום מערכות הביטחון מהמובילות בארץ.